ROMANIAN TUNNELING SOLUTIONS 2009-2010

Bine ai venit pe forumul RoTunneling.net!!!
Inregistreaza-te!
Aici gasesti toate informatiile necesare pentru conectarea la internet prin Wap si multe alte informatii folositoare!
Multumim! Smile

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

ROMANIAN TUNNELING SOLUTIONS 2009-2010

Bine ai venit pe forumul RoTunneling.net!!!
Inregistreaza-te!
Aici gasesti toate informatiile necesare pentru conectarea la internet prin Wap si multe alte informatii folositoare!
Multumim! Smile

ROMANIAN TUNNELING SOLUTIONS 2009-2010

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ROMANIAN TUNNELING SOLUTIONS 2009-2010

Solutii de ocolire restrictii: discutii,pareri,diverse,internet,la,pc,prin,orange,wap,unlimited,conectare,detalii,conexiune,servere,ssh,servicii,de,tunneling,vodafone,yahoo,messenger,apn,modem,edge,3G


3 participanți

    DONATII PT REDESCHIDEREA SERVICIILOR INT1

    avatar
    alexxxutz
    Astept sa fiu moderator :P
    Astept sa fiu moderator :P


    Numarul mesajelor : 242
    Puncte : 249
    Data de inscriere : 04/08/2009

    DONATII PT REDESCHIDEREA SERVICIILOR INT1 Empty DONATII PT REDESCHIDEREA SERVICIILOR INT1

    Mesaj  alexxxutz Mar Aug 25, 2009 2:31 pm

    hai sa il copiez si eu pe vam... cine vrea sa se redeschida bluenetul si vrea sa ajute dezvoltarea proiectului, poate trimite $$$ la paypal ******** sau prin sms cu textul "***" la nr **** (3 euro). cine da minim 5 euro va primi un cont pe viata la viteza maxima pe INT1. cine da minim 3 euro va primi 3 luni de acces la viteza maxima pe INT1. serviciul INT1 se va redeschide in momentul in care se strang fonduri suficiente pentru investitia in servere stabile cu protectii anti-flood si viteza minima garantata + vpn, client de conectare cu interfata si functii noi, suport 24/24 prin telefon cu asistentele noastre, sau e-mail ori chat live pe site + multe altele.
    vampix
    vampix
    Descurcaret
    Descurcaret


    Numarul mesajelor : 71
    Puncte : 77
    Data de inscriere : 04/08/2009
    Varsta : 112
    Localizare : Pitesti

    DONATII PT REDESCHIDEREA SERVICIILOR INT1 Empty LOL

    Mesaj  vampix Mar Aug 25, 2009 5:12 pm

    Eu sunt primul care doneaza ! Smile 1 $ o sa vina la alex de la waplink
    avatar
    alexxxutz
    Astept sa fiu moderator :P
    Astept sa fiu moderator :P


    Numarul mesajelor : 242
    Puncte : 249
    Data de inscriere : 04/08/2009

    DONATII PT REDESCHIDEREA SERVICIILOR INT1 Empty Re: DONATII PT REDESCHIDEREA SERVICIILOR INT1

    Mesaj  alexxxutz Mar Aug 25, 2009 5:55 pm

    ms Smile
    avatar
    SwSp3kTuL
    Bunicel
    Bunicel


    Numarul mesajelor : 32
    Puncte : 35
    Data de inscriere : 11/08/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Botosani

    DONATII PT REDESCHIDEREA SERVICIILOR INT1 Empty LOOOOOOOOOOOOOOL

    Mesaj  SwSp3kTuL Mar Aug 25, 2009 10:37 pm

    Copia nu are valoare . . . . . mai degraba ai deschide blu3net-ul si o sa recuperezi banii de la conturi . . . apropo , parca tu imi ziceai ca ai castigat mii de euro pe baza la blu3net . . . .acum nu ai bani Smile)Smile) asta e buna tare
    avatar
    alexxxutz
    Astept sa fiu moderator :P
    Astept sa fiu moderator :P


    Numarul mesajelor : 242
    Puncte : 249
    Data de inscriere : 04/08/2009

    DONATII PT REDESCHIDEREA SERVICIILOR INT1 Empty Re: DONATII PT REDESCHIDEREA SERVICIILOR INT1

    Mesaj  alexxxutz Mier Aug 26, 2009 4:07 am

    Chiar am zis ca am castigat mii de euro de pe urma a Bluenet? Poate eram sarcastic, sau poate doar faceam misto de tine, sau... poate chiar mi-am cumparat Mustang din banii de tunneling. Totusi chiar nu poti dormi noaptea daca nu stii cati bani am eu in buzunar? Neutral Ideea e ca nu mai vreau sa fac investitii in niste chestii care nu isi au rostul. Stai linistit ca ori donatie ori plata pentru serviciu, e acelasi lucru. Atata ca daca acum am dat drumul la donatii, ca sa se stranga $$$ mai multi, sa pot investi intr-un serviciu de calitate. Am mai spus-o si o repet. Cei care doneaza minim 3 euro primesc 3 luni de tunneling la viteza maxima (pretul la jumatate) iar cei care doneaza minim 5 euro primesc conturi pe viata. Smile
    avatar
    SwSp3kTuL
    Bunicel
    Bunicel


    Numarul mesajelor : 32
    Puncte : 35
    Data de inscriere : 11/08/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Botosani

    DONATII PT REDESCHIDEREA SERVICIILOR INT1 Empty Re: DONATII PT REDESCHIDEREA SERVICIILOR INT1

    Mesaj  SwSp3kTuL Mier Aug 26, 2009 11:12 am

    dute si te arunca cu blu3net-ul tau . .. . ai zis acum o sapt ca il deschizi in 2 zile di vad ca trec saptamani si nu o sa il mai deschizi . .. . ai vrut tu sa faci ceva bun dar nu o sa reusesti . . .. Vampix the best. .. . nu ma doare capul de banii tai dar asa te laudai si acuma cersesti bani Smile)
    avatar
    alexxxutz
    Astept sa fiu moderator :P
    Astept sa fiu moderator :P


    Numarul mesajelor : 242
    Puncte : 249
    Data de inscriere : 04/08/2009

    DONATII PT REDESCHIDEREA SERVICIILOR INT1 Empty Re: DONATII PT REDESCHIDEREA SERVICIILOR INT1

    Mesaj  alexxxutz Mier Aug 26, 2009 1:14 pm

    Puteam sa il redeschid intr-o ora, nu in 2 zile, dar sunt satul sa platesc din banii mei serverele, sa nu cer nimic in schimb si sa primesc jigniri si flooduri inapoi. Vampix e f***t pe la spate la fel ca Bluenet-ul. Poate ar fi mai bine sa inchidem amandoi serviciile sa vedem pe cine mai floodati si cui mai ziceti sa "arunce" cu serviciile pe care le ofera. Degeaba noi vrem sa oferim servicii de calitate. In Romania, daca faci un bine, esti luat de fraier si profita toti dupa tine. Apropo...Sustineai sus si tare ca eu am miliarde de euro din tunneling. Ia zi cand am cerut ultima data bani pentru tunneling? Cat timp a mers Bluenet-ul gratis in toti acesti 3 ani? Cate pagube nu am avut din cauza floodurilor? Daca vorbesti in necunostinta de cauza te rog sa te abtii. Daca imi vii cu o acuzatie te rog sa ai si niste argumente care sustin ceea ce spui. De batut din gura e bun romanu' , da de intins mana sa ajute...Neaaah...Pe cat poate sa strice mai mult. De-aia cuvintele cheie cele mai des cautate pe google romania sunt "programe de spart parole" "programe de explodat calculatoare" "programe de hacking"...etc...
    avatar
    SwSp3kTuL
    Bunicel
    Bunicel


    Numarul mesajelor : 32
    Puncte : 35
    Data de inscriere : 11/08/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Botosani

    DONATII PT REDESCHIDEREA SERVICIILOR INT1 Empty Re: DONATII PT REDESCHIDEREA SERVICIILOR INT1

    Mesaj  SwSp3kTuL Mier Aug 26, 2009 11:46 pm

    ia inchidetile sa vedem ce o sa iasa ? mie oricum putin imi pasa . . . Wink

    Continut sponsorizat


    DONATII PT REDESCHIDEREA SERVICIILOR INT1 Empty Re: DONATII PT REDESCHIDEREA SERVICIILOR INT1

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Sept 19, 2024 3:55 am