ROMANIAN TUNNELING SOLUTIONS 2009-2010

Bine ai venit pe forumul RoTunneling.net!!!
Inregistreaza-te!
Aici gasesti toate informatiile necesare pentru conectarea la internet prin Wap si multe alte informatii folositoare!
Multumim! Smile

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

ROMANIAN TUNNELING SOLUTIONS 2009-2010

Bine ai venit pe forumul RoTunneling.net!!!
Inregistreaza-te!
Aici gasesti toate informatiile necesare pentru conectarea la internet prin Wap si multe alte informatii folositoare!
Multumim! Smile

ROMANIAN TUNNELING SOLUTIONS 2009-2010

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ROMANIAN TUNNELING SOLUTIONS 2009-2010

Solutii de ocolire restrictii: discutii,pareri,diverse,internet,la,pc,prin,orange,wap,unlimited,conectare,detalii,conexiune,servere,ssh,servicii,de,tunneling,vodafone,yahoo,messenger,apn,modem,edge,3G


    Nu cumparati conturi de la www.nettunel.hexat.com

    avatar
    kevin2009
    Nou venit
    Nou venit


    Numarul mesajelor : 4
    Puncte : 8
    Data de inscriere : 09/01/2010

    Nu cumparati conturi de la www.nettunel.hexat.com Empty Nu cumparati conturi de la www.nettunel.hexat.com

    Mesaj  kevin2009 Sam Ian 09, 2010 6:47 pm

    Nu cumparati conturi de la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] pt ca are servere free si vrea doar sa va prosteasca
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Nu cumparati conturi de la www.nettunel.hexat.com Empty Re: Nu cumparati conturi de la www.nettunel.hexat.com

    Mesaj  Vizitato Joi Ian 14, 2010 12:06 am

    Exact. Am vorbit si eu acu cateva minute cu "adminul" cica =)) . A furat serverul de la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a facut un cont pe FREEDNS si gata e serverul lui . Din pacate in ziua de azi sunt tot mai multi de astfel de ratati care fura alte servere zicand ca's ale lor si cer bani celor care nu se pricep pentru un cont premium cica .

      Data/ora curentă este: Joi Sept 19, 2024 3:24 am