ROMANIAN TUNNELING SOLUTIONS 2009-2010

Bine ai venit pe forumul RoTunneling.net!!!
Inregistreaza-te!
Aici gasesti toate informatiile necesare pentru conectarea la internet prin Wap si multe alte informatii folositoare!
Multumim! Smile

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

ROMANIAN TUNNELING SOLUTIONS 2009-2010

Bine ai venit pe forumul RoTunneling.net!!!
Inregistreaza-te!
Aici gasesti toate informatiile necesare pentru conectarea la internet prin Wap si multe alte informatii folositoare!
Multumim! Smile

ROMANIAN TUNNELING SOLUTIONS 2009-2010

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ROMANIAN TUNNELING SOLUTIONS 2009-2010

Solutii de ocolire restrictii: discutii,pareri,diverse,internet,la,pc,prin,orange,wap,unlimited,conectare,detalii,conexiune,servere,ssh,servicii,de,tunneling,vodafone,yahoo,messenger,apn,modem,edge,3G


2 participanți

    NET PRIN TELEFN--CONECTAT LA-PC PRIN WLAN ?

    avatar
    ovidiukool
    Nou venit
    Nou venit


    Numarul mesajelor : 2
    Puncte : 6
    Data de inscriere : 22/01/2010

    NET PRIN TELEFN--CONECTAT LA-PC PRIN WLAN  ? Empty NET PRIN TELEFN--CONECTAT LA-PC PRIN WLAN ?

    Mesaj  ovidiukool Vin Ian 22, 2010 1:41 am

    SALUTARE se poate sa dau net de pe telefon (mai exact am unE61) la pc. prin wireles stie cineva ceva va rog postati ceva indicati aplicatii sau daca se poate... Very Happy
    TheSzXxxX
    TheSzXxxX
    Admin
    Admin


    Numarul mesajelor : 411
    Puncte : 537
    Data de inscriere : 22/07/2009
    Varsta : 33
    Localizare : AICI

    NET PRIN TELEFN--CONECTAT LA-PC PRIN WLAN  ? Empty Re: NET PRIN TELEFN--CONECTAT LA-PC PRIN WLAN ?

    Mesaj  TheSzXxxX Sam Feb 20, 2010 8:09 pm

    Prin Wi-Fi? cu orange Wap? Daca asta e cred ca ar merge dar nush cum se face conexiunea...

      Data/ora curentă este: Joi Sept 19, 2024 3:31 am